ÖZEL LARA ÜNAL ÖZDAL YABANCI DİL KURSU TÜRKÇE ÖĞRETİM MERKEZİ (TÖMER) -ANTALYA

Antalya'da Lara semtinde bulunan kursumuzun TÖMER biriminde dersler alanında uzman ve yılların tecrübesine sahip öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin talepleri dikkate alınmakla birlikte kurslarımız genel olarak haftanın 2 ya da 3 günü şeklindedir.

Yoğun kurslarımız ise hafta içi her gün olmaktadır. Kurs süresi içinde anlatılan konuyu anlamada zorluk çeken kursiyerlerimize İngilizce, Almanca veya Rusça açıklamalı olarak ders anlatımı yapılmaktadır. Derslerimizde  kullanılan materyaller, alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından Avrupa Ortak Dil Çerçevesine uygun olarak hazırlanmıştır.

KURSUMUZUN TÖMER biriminde (TÜRKÇE ÖĞRETİM MERKEZİ) kursiyerlerimiz ihtiyaçlarına göre kurs programı seçebilmektedirler. Türkiye’de Lisans-Yüksek Lisans eğitimi almak veya doktora yapmak isteyenler Akademik Yoğun Kurs Programlarına , Türkiye’de uzun süreli kalan veya temelli yerleşen misafirlerimizin gündelik hayatlarını daha rahat geçirebilmeleri için (alış veriş, doktor ziyaretleri, çevreyle iletişim vb.) yoğun olmayan Genel Türkçe Programlarına kayıt yaptırabilmektedirler.

Kadromuz; alanında uzman , yurt dışı deneyim sahibi ve iki dilli öğretmenlerden oluşmaktadır.

 

       YENİ DÖNEM  TÜRKÇE KURS TARİHLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

TEL: +90 501 3699233

 

Not: Kurslarımıza katılmak isteyen kişinin ihtiyaçları ve imkanları dikkate alınarak özel programlar ve içerikler oluşturabilmekte, taleplere göre düzenlemeler yapabilmekteyiz.

Yabancı Dil olarak Türkçe Kursu programlarımız:

  • Grup Dersleri
  • Özel (birebir) Dersler
  • Genel ve Yoğun Öğrenim Programları
  • Türkçe Konuşma Kulübü
  • Sınav Hazırlık Programları