GENEL ALMANCA


Genel Almanca Kurslarımız, Almanca öğrenmek, Almancasını ilerletmek ve pratik yapmak isteyen her yaş ve meslek grubundan kişilere yöneliktir. Bütün yıl boyunca devam eden Almanca Kurslarımıza ait düzeyler Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun A1-A2-B1-B2 –C1 Kur Sistemi şeklindedir.
Her bir kurun süresi 4 aydır, ancak Yoğun Kur programı seçeneklerinden faydalanılarak bu süre 2 aya kadar da indirilebilmektedir.
Antalya’da bulunan ÖZEL LARA ÜNAL ÖZDAL YABANCI DİL Kursu’nda Almanca derslerimizin başarısı, derslerde dillerdeki Ortak Avrupa Dil Kriterlerinin ölçüt olarak alınması ve derslerin bu doğrultuda verilmesinden kaynaklanmaktadır.

DERS DERSTE ÖĞRENİLİR

 Antalya’da Lara semtinde bulunan Almanca kursumuzda öğrencilerimiz derslerde defter tutmazlar. Bilgisayar donanımlı sınıflarımızda öğretmenin yazdıkları ve konuşulanlar aynı anda kayıt altına alınır ve ders sonunda işlenilen ders video olarak öğrencilerimize e-postayla gönderilir. Öğrencilerimiz derste yazmak yerine, cümleler kurarak dersi en verimli şekilde değerlendirirler. Maillerine gönderdiğimiz video dersler sayesinde de yazılanları deftere geçerken yeterli tekrarı yapmış olurlar. Ayrıca, bu dersleri telefonlarına yüklemek suretiyle istedikleri yerde tekrar edebilirler. Her zaman adını başarılarıyla duyuran Yabancı Dil kursumuz  bu sebepten dolayı Almanca öğrenmek isteyenlerin Antalya’da başvurabileceği en önemli adreslerden biri olmuştur.

Kurumumuz İzmir Goethe Enstitüsü ile yakın iş birliği içindedir. Uluslararası akredite sınavlardaki değişiklikleri yakından takip eder, Enstitünün Almanca Öğretmenleri için düzenlediği seminerlere eksiksiz olarak katılır.

 

Not: Kurslarımıza katılmak isteyen kişinin ihtiyaçları ve imkanları dikkate alınarak özel programlar ve içerikler oluşturabilmekte, taleplere göre düzenlemeler yapabilmekteyiz.

Almanca Kurslarımız

  • Genel Almanca Kursları
  • Aile Birleşimi Kursları
  • Hazırlık Atlama Kursları
  • FSP Kursları
  • YDS Almanca Kursları
  • Test Daf Hazırlık Kursları
  • Goethe Ins. Sınavlarına Hazırlık Kursları
  • DSH Sınavlarına Hazırlık Kursları